top of page

Ra Uru Hu

מספר מה השתנה בנו אבולוציונית

החל מ- 1781 ואיך אנחנו בנויים אנרגטית

לחיות בצורה יחודית לנו ולפעול אחד עם השני,

בשביל שנקבל את מה שאנחנו צריכים לקבל עבורנו לחיים האלה.

מי שמעוניין במפה האישית ולדעת מי הוא במדויק ואיך הוא בא לעולם וללמוד על עצמו,
מי שרוצה להבין איך ילדיו פועלים ולמה הם פועלים כפי שהם פועלים,
מי שרוצה להבין איך המשפחה מתפקדת יחד ואיך לגרום לה לתפקד יחד
מי שרוצה להבין את הפוטנציאל הקיים בזוגיות, מה משותף והיכן המוקשים...
 
מוזמן ליצור איתי קשר:
052-8770551

 Human Design

 

“Human Design provides a mechanical explanation for why life does not work and how it can.

 

And not only does it provide an explanation, it provides the tools and the techniques which are really, truly simple, to be able to empower any single human being to be able to change their life.”

 

Ra Uru Hu

 

 

יומן דזיין זה מדע הבידול. אין אדם בכל הפלנטה שדומה לאדם אחר, לא במבנה, לא ביכולת ולא בפוטנציאל. כל אחד מיוחד במינו ועם היכולות והמתנות שלו וההתניות שלו. ולכן אנחנו חייבים לקבל את מי שאנחנו, זה הבסיס לתקן ללטש ולהתחיל לפעול כמי שאנחנו.

זה ידע עצום ורחב היקף שהגיע לעולם ב- 1987 ממקור חיצוני דרך איש מדהים בשם

Ra Uru Hu  זה ידע מכאני ללימוד עצמי והוא שונה באופן בסיסי מכל שיטה או גישה רוחנית שקיימת היום בעולם.

היומן דזיין אומר שאין ברירה, עלינו להכנע לחיים ולקבל אותם כמו שהם כי אנחנו לא שולטים בהם בכלל. לכל אדם יש את נתיב חייו. הידע אינו בנוי על אמונה או גורל. הוא בנוי על התנסות אישית שכן מה שעובד עבורי אינו עובד עבור האחר, זאת התנסות במכניקה האנרגטית של הגוף/דעת ומאפשר לכל אחד ללכת בנתיב חייו ולהיות עצמו כפי שהוא בא לעולם. 

 

היומן דזיין מספק מפה קונקרטית של הטבע האנרגטי האישי ומציע כלים פשוטים איך להיות ולחיות את עצמנו ואיך להסיר התנגדויות בחיים. היומן דזיין מציע הזדמנות לגלות מי אנחנו באמת ולהתחיל להבין ולקבל את טבענו האמיתי. אנחנו נעים בנתיב חיינו בחלל מיום היוולדנו עד יום מותנו במהירות של 243 ק"מ בשעה וההתקדמות נעה מקבלת החלטה לקבלת החלטה נוספת, כך שמוטב שנקבל את ההחלטות בחיים בהתאם למי שאנחנו. זה פשוט אבל לא קל, כי זה מצריך התמסרות מוחלטת ללכת בדרך הזאת, על מנת להתחיל לקבל את החיים שנועדת להם.

זה לא ידע או שיטה רוחנית, זהו ידע מכאני לחלוטין.

זה ידע משנה חיים.

 

היומן דזיין נותן שני כלים מאוד פרקטיים לחיים, האחד אסטרטגיה שלנו לפעול בחיים ולכל אחד אסטרטגיה שמתאימה רק לו. והדבר השני הוא סמכות פנימית בגוף שלנו לקבלת החלטות לחיים ובכך לא לאפשר למיינד לשלוט בחיינו.

 

כולנו באנו לעולם להיות בהתניות. אותם התניות חלקן טובות עבורנו וחלקן תוקעות אותנו. לא ניתן לבטל את ההתניות. אולם כשמתחילים לחיות את מי שאנחנו, בהתאם לאסטרטגיה ולסמכות האישית שלנו אז משחררים התניות שאינן טובות לנו ומתחילים לקבל התניות שנכונות למי שאנחנו. תהליך של שינוי התניות בגוף מתחולל במחזור של 7 שנים כי זה תהליך של מחזור החלפת תאים בגוף.

 

תהליך של שינוי הוא תהליך מאוד עמוק ואין בו ניסים ואין צ'יק-צ'אק. רובנו מנסים להשתמש במיינד (דעת) שלנו כשליט של חיינו – כמקור הסמכות שלנו להתנהלות בחיים ולקבלת החלטות, קטנות כגדולות. ואולם, המיינד איננו מקור הסמכות האמיתי שלנו. 

עם זאת, בשונה מהשיטות הרוחניות המקובלות, היומן דזיין אינו מנסה כלל לבטל את המיינד, אלא למקם אותו חזרה במקומו האמיתי – ככלי תקשורת והמשגה מדהים לטובת האחרים, ולא השליט המדומה של חיינו, כפי שרובנו משתמשים בו.

 

ברגע שאנחנו משתמשים בסמכות הפנימית אנחנו נותנים שליטה לגוף ובכך דוחקים את המיינד למקום הטבעי שלו. המיינד אינו סמכות לקבלת החלטות עבורנו, הוא מצויין לשתף תובנות עבור אחרים. לקבל החלטות מהמיינד זה כמו למלא לוטו, או שיצליח או שלא. המיינד תפקידו למדוד כל דבר ולהביא לנו את כל הסיבות לכן ולא בכל החלטה ולכן הוא מייצר עבורנו המון סבל ורעש אינסופי בראש.

 

היומן דזיין הוא ידע שמשלב מספר אלמנטים להבנת העיצוב של הגוף שלנו ולראות את האישיות של מי שאנחנו חושבים שאנחנו חושבים שזה אנחנו.. באמצעות מפה של 13 פלנטות בכל צד, 9 מרכזים אנרגטיים, 36 ערוצים אנרגטיים, 64 אקסגרמות שקיימות באיי צ'ינג שבנויות ומחולקות במדוייק לפי הקוד הגנטי שלנו. לימוד והבנה מאפשר להגיע לתובנה עמוקה איך לנווט את חיינו ללא התנגדות בעולם. ברגע שאנחנו מקבלים החלטות מהסמכות בגוף ולא מהמיינד מתחולל דבר מדהים, הגוף מתחיל להרגע  ותחושת בטחון ושלווה מופיעים, ואתם תראו שלאט לאט ההתנגדויות בחיים מתחילות לפוג.

 

היומן דזיין משתמש בנתוני הלידה אישיים ושעת הלידה המדוייקת כדי לחשב את מפת הגוף (מפת לידה) האישית (זה לא אסטרולוגיה). זאת מפה שמגדירה את הטיפוס שאנחנו ואת הסמכות הפנימית של כל אחד ועוד מרכיבים רבים להבנת חיינו. המפה מספקת מכניקה פשוטה של אסטרטגיה וסמכות שניתן להתנסות בהם כדי לגלות את הטבע היחודי שלנו.

על ידי הבנה של המכניקה הבסיסית של התכנון של הגוף, נגלה את עצמנו והתוצאות יתחילו לקרות לכל אחד בקצב שלו. מה שאירוני בלהיות אדם, זה שהוא כלוא בהבנה שטחית של החיים סביבו. לא משנה כמה אנו חכמים, יש בורות אדירה בהבנתנו איך הגוף האנרגטי שלנו בנוי.

 

אנו רק אורחים בגוף שלנו. אנו במודעות של עובר-אורח שמתנסה בחיים. גביש האישיות שלנו הוא בתודעה של נוסע בתוך הגוף שלנו. לדעת איך לפעול בתאום עם הגוף מביא תוצאות מיידיות. ואז קורה דבר מופלא, מגיע אלינו בדיוק מה שאנחנו צריכים לקבל בחיים, מערכות היחסים המתאימות, קריירה נכונה, סביבה תומכת והתמודדות נכונה עם החיים בהתאם למי שאנחנו ועוד..

 

ככל שטבענו האמיתי ייחקר, וככל שתהיה התנסות עם ההיגיון והמכניקה של הגוף, כך ישתחרר הפוטנציאל לחוות התנסויות טבעיות ולמצוא את המטרה של החיים. למצוא את היופי שהחיים הועידו לכל אחד מאתנו. 

 

אנחנו בנויים משני גבישי מודעות הראשון הוא גביש העיצוב שלנו שבונה את הגוף שלנו והוא התת מודע שלנו. הגביש השני הוא גביש האישיות שלנו של מי שאנחנו חושבים שזה אנחנו. ומגנט מונופולי שמושך לכיוון אחד והוא הג'פיאס שלנו הוא הנהג של הגוף שלנו

 

ולכן דמיינו לכם שהגוף שלנו זה לימוזינה וגביש האישיות שלנו זה הנוסע והמגנט הוא הנהג שתמיד יודע לאן לקחת אותנו וברגע שאנחנו נותנים למיינד להפריע לנהג ולסתות מהמסלול, כך אנחנו מפספסים את החיים שנועדו לנו ומקבלים התנגדויות בחיים, מחלות, בעיות ואפילו מתרחקים מעצמנו עד כדי אי היכולת לתקן זאת.

 

לכן שבו בשקט ותהנו מהסרט של החיים שלכם כי אין לנו שליטה על כלום בחיים האלה.

אתם כאן לאהוב את עצמכם. זה לבטוח במי שבאתם לעולם ולקבל את עצמכם במדוייק.

 

 

 

bottom of page